Ocieplanie dachów

Dach to newralgiczna część każdego domu. Jeśli jest nieodpowiednio zabezpieczony, dom będzie tracił ciepło, a tym samym wzrosną koszty ogrzewania, dlatego docieplanie dachu jest tak istotne dla komfortu zamieszkiwania oraz oszczędności. Firma Gaw-Term tym właśnie zajmuje się na co dzień. Świadczone przez nas usługi obejmują zarówno ocieplanie nowych dachów w Białymstoku i okolicach, jak i termomodernizację tych, które mają niewystarczającą warstwę izolacyjną.

Ocieplanie dachów izolacją natryskowa

Ocieplanie dachów w Białymstoku – stosowane przez nas materiały

Na podstawie wieloletniego doświadczenia w ocieplaniu dachów wybraliśmy ostatecznie dwa rodzaje materiałów, które naszym zdaniem najlepiej się sprawdzają, a są to:
  • pianka poliuretanowa – stanowiąca nowoczesny, trwały i cechujący się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi materiał, a dodatkowo konkurencyjny cenowo w porównaniu do innych izolatorów; występuje ona przy tym w dwóch rodzajach:
    • zamkniętokomórkowej – o wysokim wskaźniku utrzymywania ciepła, ale też odporna na drobnoustroje, grzyby i pleśnie oraz wykazująca długoletnią trwałość; to materiał, który opiera się procesom starzenia, nie zapada się, nie wypacza, zachowuje swoje pierwotne właściwości;
    • otwartokomórkowej – bardziej popularna od zamkniętokomórkowej, stosowana częściej w domach samowystarczalnych energetycznie; wyróżnia ją optymalna szczelność (wypełnia najmniejsze szczeliny podczas natrysku); tak jak wersja zamkniętokomórkowa, nakładana jest bez jakichkolwiek złączy, co jeszcze bardziej poprawia jej parametry termiczne, ale także dźwiękochłonne;
  • celuloza – czyli materiał odzyskany z papieru, a pierwotnie pozyskiwany z drewna; jest ona specjalnie przygotowywana i przetwarzana do postaci granulatu, który wdmuchujemy agregatami; warto podkreślić jej największe zalety: niepalność, odporność na wilgoć, pleśń oraz na gryzonie i insekty.
Zarówno pianka poliuretanowa, jak i celuloza to nowoczesne materiały termoizolacyjne. W obu wypadkach są też szybko aplikowane, co sprawia, że można znacznie przyspieszyć prace, aby właściciel mógł wcześniej korzystać z zabezpieczonego przed zimnem obiektu. Dotyczy to nie tylko domów, lecz również innych budynków różnego przeznaczenia, w których z powodzeniem można stosować poszczególne metody ocieplania.

Gdzie jeszcze można stosować wymienione materiały izolacyjne

Nasza firma zabezpiecza dachy magazynów, hal produkcyjnych, obiektów sportowych, marketów, hal produkcyjnych, obiektów inwentarskich i przemysłowych. Stosowane przez nas formuły są istotne dla Klientów, gdyż nie hamują na długi okres produkcji, sprzedaży czy świadczonych usług w danym budynku, pomieszczeniu. W większości obiektów prace trwają zazwyczaj zaledwie kilka dni. Po szczegółowe informacje dotyczące docieplenia dachu zapraszamy do naszej siedziby, można skontaktować się z nami również mailowo i telefonicznie.

Kontakt

GAW-TERM TERMOIZOLACJE
RAFAŁ GAWĘDZKI
Kulesze, nr 44
19-100 Mońki

Oddział Białystok
Angielska 16/1
15-386 Białystok

Skontaktuj się
+48 507 861 144
gawterm@gmail.com

Przewiń do góry
Call Now Button